Highchair mini cu came, plus - design simplu, dar aspectul luminos

Sora mea a fost o mașină decapotabilă scaun, care a fost transformat într-un birou și un scaun pentru a face copilul, dar apartamentul nostru nu este permis să accepte un cadou de un astfel de scaun, și așa am fost nedumerit de tema: „Cum de a cumpăra un scaun ieftin, compact și ușor pentru copil?“

Criterii de selecție

Înainte de a cumpăra un scaun înalt Cam Mini Plus, am peresherstila pe internet întreg, pentru că trăim într-un apartament cu o bucătărie foarte mică, sau orice scaun este capabil să se potrivească în ea.

În plus față de compactitate, a vrut să cumpere scaun cu următoarele caracteristici:

  • preț și calitate;
  • proiectare;
  • structură simplă;
  • ușurința de îngrijire;
  • ușurința de utilizare și depozitare.

Ca rezultat, am câștigat design de calitate scaun simplu italian, dar aspectul luminos.

Aspect highchair.

Cam Mini Plus highchair.

Scaun compact.

Modelul compact.

Avantajele scaun italian firmei Cam, modelul Mini Plus

scaun foarte luminos, frumos, cauta starea de spirit se ridică la ea. Dar nu numai că este posibil să se constate, printre avantajele sale:

  • Există un blat de lucru mare, prin care nu am mancat doar la acest scaun, dar, de asemenea, implicat în diverse activități de dezvoltare (desen, modelat din lut, etc ...);
  • spatar reglabil 3 în postulatelor
Trei spătar.

Spătarul poate fi blocat în trei poziții.

  • suport pentru picioare reglabil (3 poziții);
Diferite suporturi pentru picioare poziție.

De asemenea, suport pentru picioare schimbă poziția.

  • coș pentru depozitarea jucăriilor;
coș convenabil.

Shopping pentru stocarea jucării.

  • 5 puncte ham de siguranță.
pentru centurile de siguranță pentru copii.

centuri de siguranță de cinci puncte.

  • un capac detașabil;
  • compact atunci când sunt pliate.

ne-a servit cu fidelitate scaun aproximativ un an, apoi a fost rupt acest sac minunat.

Cazul a fost fragil.

Se pune un progres în acest caz.

Înainte de a putea scoate capacul murdărite, pune-l în baie și o bună se toarnă peste ea cu apă direct din duza sufletului, toate inteligent spălat, apoi pur și simplu șters cu o cârpă uscată.

Acum, când capacul este rupt, este imposibil, pentru că în apă se poate obține breakouts, și în interiorul vehiculului (burete) nu se poate usca, și pur și simplu putregai. Trebuie doar să ștergeți carcasa cu o cârpă umedă.



Și stând acolo, fiul a fost inconfortabil. Picioare sub kolenochki contactul cu locul breakout, pielea materialul copil inconfortabil, rupt este înțepat. Acesta este motivul pentru care ne-am îndepărtat de la capacul.

Vezi fără capac.

Scaun fără capac.

Și au pus să-l prăbușit pelonochku.

Scutece în scaun.

Scaunul este acoperit cu scutece.

De atunci, ne-am folosit acest scaun.

Eu, desigur, pentru a afla cât de mult este noul capac, dar cred că are nici un sens să cumpere un capac, care este în valoare de aproape jumătate din costul de scaun și de asemenea, nu pentru faptul că el nu se va rupe într-o jumătate de an ...

Este foarte ușor scaun. Mai întâi trebuie să eliminați masă, apoi apăsați pe cele două părți pe micile manetele roșii și trageți scaunul.

Maneta pentru scaune pliante.

Maneta pentru plierea structurii.

Voila ... scaun complicat!

Modelul compact.

Pliat.

deficiențe

Contra scaun:

  • acoperire de slabă calitate,
  • curele nedemontabile (rufe poate fi doar direct pe scaun),
  • fără roți,
  • nu opri între picioarele copilului.

În principiu, suntem mulțumiți cu un scaun, dar există mai multe opțiuni de buget în jurul valorii de aceeași calitate, dar cu un preț mai mic, în timp ce italienii și-ar finaliza capacul său luminos și frumos.

Ekaterina, în vârstă de 29 de ani, Krasnodar,
mama a doi copii

Sora mea a fost o mașină decapotabilă scaun, care a fost transformat într-un birou și un scaun pentru a face copilul, dar apartamentul nostru nu este permis să accepte un cadou de un astfel de scaun, și așa am fost nedumerit de tema: „Cum de a cumpăra un scaun ieftin, compact și ușor pentru copil?“ criterii de selecție Înainte de a cumpăra un scaun înalt Cam Mini Plus, am peresherstila pe internet întreg, pentru că trăim într-un apartament cu o bucătărie foarte mică, sau orice scaun este capabil să se potrivească în ea. În plus față de compactitate, am vrut să cumpere scaun cu următoarele caracteristici: prețul de calitate-design-simplu konstruktsii- ușurința uhode- de utilizare și depozitare. Ca rezultat, am dobândit un scaun italian de calitate&hellip-

evaluare

Aspect:
Ușor de utilizat:
fiabilitate:
Indicatorul „preț-calitate“:
85

bine

Rezumat: Scaun luminos, frumos, uita la ea starea de spirit se ridică. Există dezavantaje, dar avantajele de mai mult.

85
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Scaune auto chiccoScaune auto chicco
Cum de a alege un scaun de masina?Cum de a alege un scaun de masina?
Peg-Perego tatamia - Amo ti!Peg-Perego tatamia - Amo ti!
Romer scaun autoRomer scaun auto
Scaun înalt pentru scăldat. Cum de a selecta în mod corespunzător și de a folosi?Scaun înalt pentru scăldat. Cum de a selecta în mod corespunzător și de a folosi?
Concursuri site-ul mapapamaConcursuri site-ul mapapama
Mini-quiche cu broccoliMini-quiche cu broccoli
Ikea antilope - o soluție practică pentru o după-amiază confortabilăIkea antilope - o soluție practică pentru o după-amiază confortabilă
Cumpara highchairCumpara highchair
Accesoriu modern - acoperă pe highchairAccesoriu modern - acoperă pe highchair
» » » Highchair mini cu came, plus - design simplu, dar aspectul luminos

© 2011—2024 GurusBaby.com